CZEŚĆ! CIESZĘ SIĘ, ŻE DO MNIE TRAFIŁAŚ!

Mam na imię Basia. Jestem mamą dwóch chłopaków łobuziaków i żoną Piotrka. Całą naszą czwórką opiekuje się Staś, aniołek, który przyszedł na świat jako pierwszy i zmienił go dla nas na zawsze. 

Zanim na świecie pojawiła się moja rodzina, pierwszy oddech wzięłam ja. Urodziłam się w Krakowie jako pierwsza od 102 lat dziewczynka w mojej rodzinie. Mam 6 lat starszego brata i niezłe stado starszych kuzynów. Moi rodzice od 40 lat są w sobie zakochani i czasem nie mogę uwierzyć, że w tym wieku można mieć wobec siebie aż tyle emocji. 3 miesiące po mnie, w Warszawie, urodził się Piotrek, mój mąż. 19 lat zabrało nam znalezienie się nawzajem na obozie żeglarskim na Mazurach. Dla jednych to szybko, dla drugich wcale nie. Dla nas to w sam raz. Okazało się, że wakacyjna miłość może przetrwać, bo 6 lat później w białej sukni i granatowym garniturze wymieniliśmy złote obrączki.

Razem zwiedziliśmy całkiem spory kawałek świata, w tym nasz ukochany Nowy Jork i Prowansję, a później Paryż w czasie naszej podróży poślubnej. Dzieli nas wzrost, temperament i większość zainteresowań. Łączy jazda na nartach, poczucie humoru i miłość do siebie i naszych skrzatów.

Bycie mamą bardzo mnie zmieniło. Zmieniło moje priorytety, moje potrzeby i moje marzenia. Nie zmieniło jednak moich pasji. Od zawsze kocham gotować i wymyślać nowe smaki. Tworzę własne przepisy i pokazuję, jak pysznie, ale niedrogo planować posiłki i wykorzystywać resztki. 

Dziś uczę się też lubić siebie i nie mieć wyrzutów sumienia, że fajne ciuchy, dbanie o swój wygląd i bycie wypoczętą to moje potrzeby, a nie próżność. Uczę się odpoczywać regularnie, dbać o swoje zdrowie i cieszyć się tym, co teraz. Uczę się nie myśleć o tym, co będzie i nie rozpamiętywać tego, co było. 

Rysuję przepisy, które możesz zobaczyć na Instagramie. Robię filmy o tym, co mnie teraz najbardziej zajmuje na moim kanale na YouTube.

Zapisz się na mój newsletter i odbieraj B-MAILE!

Znajdziesz w nich pyszne przepisy, inspiracje do życia w zgodzie ze sobą i dużą dawkę szczerych wyznań o macierzyństwie.

Link do zapisu znajdziesz w stopce 💌